Gyöngyös Körzete Kistérség Többcélú Társulása
3200 Gyöngyös, Fő tér 13.

Álláspályázat – Hétszínvirág napközi otthon – intézményegység-vezető

Kistérségi Humán Szolgáltató Központ a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. pontja alapján pályázatot hirdet Kistérségi Humán Szolgáltató Központ Hétszínvirág Napközi Otthon intézményegység-vezető munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:
A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:
Heves megye, 3200 Gyöngyös, Lokodi János út 7.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Fogyatékosok nappali ellátásának napi szintű biztosítása, támogató szolgálat és fejlesztő foglalkoztatás koordinálása. Pontos, naprakész adatszolgáltatás, az intézményegység szakmai vezetésének ellátása.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) BÉREZÉS MEGEGYEZÉS SZERINT rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
 Főiskola, 1/2000. (I.7.) SZCSM rendelet 3. számú melléklet szerint,
 Fogyatékosok ellátása területén 3-5 év szakmai tapasztalat vagy egyéb szociális területen – Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat,
 Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
 B kategóriás jogosítvány

Elvárt kompetenciák:
 Jó kommunikációs készség, pontosság, megbízhatóság, kapcsolatépítés, ellátórendszer ismerete,
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
 Részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél, az intézmény vezetésére vonatkozó elképzelések, végzettségeket igazoló okiratok másolata. Három hónapnál nem régebbi hatósági bizonyítvány arról, hogy büntetlen előéletű. A pályázó nyilatkozata a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez, valamint a véleményezés és elbírálás céljából pályázatának sokszorosításához, harmadik személy részére történő továbbításhoz való hozzájárulásról.
A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2017. május 31.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Maka Piroska nyújt, a +3630/5589660 -os telefonszámon.
A pályázatok benyújtásának módja:
 Postai úton, a pályázatnak a Kistérségi Humán Szolgáltató Központ címére történő megküldésével (3200 Gyöngyös, Fő tér 7.). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 288-1/2017, valamint a munkakör megnevezését: intézményegység-vezető.
A pályázat elbírálásának határideje: 2017. június 15.
A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
 www.gyongyosikisterseg.hu
A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. május 2.

Kiemelt hír

Ezek is érdekelhetik