Gyöngyös Körzete Kistérség Többcélú Társulása
3200 Gyöngyös, Fő tér 13.

Álláspályázat – intézményegység-vezető

Kistérségi Humán Szolgáltató Központ a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Kistérségi Humán Szolgáltató Központ Naplemente Gondozási Egység és Idősek Nappali ellátása intézményegység-vezető beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:
A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:
Heves megye, 3200 Gyöngyös, Visonta út 2.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Idősek nappali ellátásának napi szintű szervezése, és a szolgáltatás biztosítása a szakmai program szerint az ellátási területen. A házi segítségnyújtás és jelzőrendszeres házi segítségnyújtás ellátási területen történő koordinálása, szervezése, a heti gondozói beosztások elkészítése, diszpécser központtal kapcsolattartás.., Valamint valamennyi szolgáltatás esetében a térítési díj megállapításával, és szedéssel kapcsolatos pénzügyi, szakmai adminisztráció, ellátottakkal történő kapcsolattartás – térítési díjak beszedése. Pontos, naprakész adatszolgáltatás, az intézményegység szakmai vezetésének ellátása. Munkavégzés helye az ellátási területhez tartozó települések közigazgatási területe.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) Bérezés megegyezés szerint.

Pályázati feltételek:

 Felsőfokú képesítés, szociális szakképzettség,
 idősellátás területén szerzett vezetői tapasztalat – Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat,
 Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
 B kategóriás jogosítvány,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

 idősellátásból szociális szakvizsga megléte,
Elvárt kompetenciák:
 Kiváló szintű A szociális ellátórendszer és jogszabályok naprakész ismerete, együttműködő készség, pontosság

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
 A pályázat részeként benyújtandó végzettséget igazoló okiratok másolata, szakmai önéletrajz, motivációs levél, Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy annak megkérésének igazolása, A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

A beosztás betölthetőségének időpontja:
A beosztás legkorábban 2017. június 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. április 21.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Maka Piroska nyújt, a +36305589660 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:
 Postai úton, a pályázatnak a Kistérségi Humán Szolgáltató Központ címére történő megküldésével (3200 Gyöngyös, Fő tér 7. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: K6283/1/2017 , valamint a beosztás megnevezését: intézményegység-vezető.
A pályázat elbírálásának határideje: 2017. május 5.
A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
 www.gyongyosikisterseg.hu

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.gyongyosikisterseg.hu honlapon szerezhet.
A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. április 4.
A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Kiemelt hír

Ezek is érdekelhetik